Animoto Videos

Resimleri sunuma çeviren uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.5 MB
  • Version 1.0.2832
  • Dil İngilizce
  • Firma Animoto
Animoto Videos uygulaması ile Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda bulunan görsellerinizi sunuma çevirebileceğiniz ve sunumlarda kullanabileceğiniz videolar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir servistir.
Animoto Videos uygulaması ile Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda bulunan görsellerinizi sunuma çevirebileceğiniz ve sunumlarda kullanabileceğiniz videolar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir servistir. Bu servis gönderdiğiniz görselleri ve fotoğrafları algılayarak sizin seçtiğiniz herhangi bir müzik ile senkronize bir biçimde videolar yaratabilirsiniz.

Kısaca Animoto Videos uygulaması akıllı telefonunuzda bulunan resimleri kullanarak müzikli videolar oluşturmanızı sağlamaktadır. Oluşturduğunuz bu videoları sadece cihazınızdan değil ayrıca bilgisayarınızdan da görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapmanız için ise oluşturulan videoyu e-posta adresinize göndermeniz ve e-posta ile gelen linki internet explorer ile açmanız yeterli olacaktır. 

Bunun yanında uygulama ile oluşturduğunuz video veya müzikli slaytları Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilir, e-posta ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
Animoto Videos indir
DİĞER SÜRÜMLER