Animoto Videos

Video ve Slayt Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 3.6.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Animoto, Inc.
Animoto Videos uygulaması iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı telefonlarınızın fotoğraf galerisinde bulunan görselleri kullanarak müzikli videolar veya slayt gösterileri oluşturabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.
Animoto Videos uygulaması iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı telefonlarınızın fotoğraf galerisinde bulunan görselleri kullanarak müzikli videolar veya slayt gösterileri oluşturabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca bu videoları hazırlamak için saatlerce uğraşmanıza gerek yok sadece bir kaç dakika zaman ayırmanız yeterli olacaktır.

Uygulama ile oluşturduğunuz video veya slaytlara müzik ve metinler ekleyebilir, profesyonel kalitede filmler oluşturabilir ve uygulama içerisinde bulunan video stillerini kullanarak hazırlamak istediğiniz video klipleri kişiselleştirebilirsiniz. 

Animoto Videos uygulaması ile dilediğiniz her zaman birbirinden benzersiz videolar oluşturabilir, çoklu video stillerini kullanabilir, uygulamanın size sunmuş olduğu müzik kütüphanesinden faydalanabilir, videolarınızı daha hazırlama aşamasında iken ön izleme seçeneği ile görüntüleyerek düzenlemeleri anında yapabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz videoları Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilir, Youtube sitesine yükleyebilir ve e-posta yolu ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Animoto Videos indir
DİĞER SÜRÜMLER